Detajet e prones

Jepet me qera apartament 1+1 Te Myslym Shyri .  - Tirane

 • 3cb37d26-6fd2-436d-bd09-0187c5bff40d
 • 7ba33a53-c8b3-49ec-bbc7-a2b1a63bd7b3
 • 62c261b2-47de-4743-a24c-d3e8b84d505e
 • 246a02e0-05fb-4d96-ae91-80943ae35d37
 • 325a5b2f-0bb5-44d1-b631-7505afd98f11
 • 640fd110-e9af-429e-8fca-67a10257ea42
 • a52c51d6-dbaa-4ca6-9eb0-6dfb5fbb8e6a
 • adec267c-0db3-43c0-b093-d18050d04820
 • bad2cf9c-2af8-4193-8cc3-f9b584f6fb0d
 • c2290164-5864-456a-8136-f28d30a902f9
 • dc7e0077-09db-49f8-a7b5-0d8ba08e00c4

Property ID : TRR-0457-234

Apartamente me qera 500 Euro - Apartamente 1+1

Jepet me qera apartament 1+1 Te Myslym Shyri .

Apartamenti ka siperfaqe 44 m2

Ndodhet ne pallat egzistues , ne katin e katert .

Ka pamje nga rruga kryesore .

Eshte totalisht i investuar , i mobiluar me stil bashkohore dhe cilesore .

Zona te ofron vizibilitete te shumta, shume prane qendres  .

Minimumi i kontrates 2 vjecare .

Cmimi 500 euro

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme