Detajet e prones

Jepet me qera apartament 2+1Ndodhet ne qender te Tiranes, bulevardi “ Zogu i Pare” - Tirane

 • 4be557d9-4655-4d10-8c4d-d7069ae6ee4c
 • 5f833b3a-9345-4dc6-9792-3298a2c9772a
 • 52c0f7af-5742-49f1-8088-877627022fd3
 • 53dde66c-9ce5-4912-84d3-c7c3225fc2f1
 • 435c78fe-6b88-4267-8caa-89232d7f029f
 • 64946847-8b86-44df-8ad3-b4a17945c9c1
 • a9efca8d-919e-4bad-a9c4-7e1cd97e9b69
 • b7d09589-9923-4bfd-b8fc-c059b2e1f890
 • fb790085-5088-4a16-bb40-992e82aa9868
 • fd65b4ef-ecba-456f-98ad-a628c23a16ea

Property ID : TRR-0457-2232

Apartamente me qera 500 Euro - Apartamente 2+1

Jepet me qera apartament 2+1
* Ndodhet ne qender te Tiranes, bulevardi “ Zogu i Pare”, “ prane “ Ish Zerit Populli” “ Ministrise se Drejtesise”
* Siperfaqia 100 m2
* Organizuar ne:
– Koridor
– Soxhorno e madhe
– Dy dhoma gjumi
– Dy tualete me dritare
– Ballkon
* Ka mobilim modest
* jepet dhe bosh
e pamobiluar.
* Pallati i ri me ashensor
* Kati i 5-te
* Orientimi Lindje-Perendim
* E pershtateshme per zyra dhe banim
* Zone shume e qete
* Eshte e lire ne 1 Mars 2023
* Cmimi:
500 Euro/muajTRR-0457-2232

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme