Detajet e prones

Jepet me qera  apartament  3+1 + 2 tualete, + 2 ballkone , te Kodra Diellit 2. - Tirane

  • 67c22224-4dc8-473c-b798-cc2b4da6e42f
  • 83f19e2b-20c7-452a-9650-fd77be82c564
  • 647bcead-b93c-4c45-bb54-d68a73a909ad
  • 12484282-78fd-41f2-984b-d59a616e5b69
  • 22523332-d887-42f8-bb3e-3734c35da9e1
  • b2dc519d-2b5f-4c22-9cc4-a1ca795e38ee
  • c1e2f96d-bc16-4879-b172-3ede4d75f71c
  • f7b9b63d-2e1d-4764-bfa8-20a2eab0efaa
  • 64fd26e3-4f99-428c-9078-211c0f45f286

Property ID : TRR-0457-2043

Apartamente me qera 900 Euro /muaji - Apartamente 3+1

Jepet me qera  apartament  3+1 + 2 tualete, + 2 ballkone , te Kodra Diellit 2.
Kati 3 i nje pallati 4 kate.

Me siperfaqe 149 m2.

Punime te cilesi se larte , dhe moderne .
Dyshemeja parket cilesor.
Grilla dhe tenda me pult. Sistem kondicionimi multisplit inverter.
Oxhak me sistem ngrohje ne cdo dhome.

Me pamje te dukshme nga siper gjithe Tirana.
Zone e qete dhe e paster.
Rrjet telefoni, internet.

Cmimi 900 euro/muaji

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme