Detajet e prones

Jepet me qera garsoniere ndodhet  ne rrugen myslym shyri . - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Property ID : TRR-0419-1438

Apartamente me qera - Garsoniere

Jepet me qera garsoniere ndodhet  ne rrugen myslym shyri .

Ka nje siperfaqe prej 35 m2 .

Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati egzistues , dhe kati i dyt teknik.

Eshte i organizuar ne ambjent ngrenje + dhome gjumi me dy krevat  tek  foto 

Eshte e mobiluar totalisht , ka kondicioner

Cmimi i qerase 20000 leke / muaji

E lire ne date 8 shkurt

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme