Detajet e prones

Jepet me qera vila trekatshe ne Peze te Vogel - Tirane

  • 335e4921-92ab-4924-9ea8-90e282291113
  • 7bc1508f-a411-4483-be93-47b511cdad94
  • 436ee95a-5acc-405b-9690-b7986481bc9f

Property ID : TRR-0457-2064

Vile me qera 1,000 Euro /muaji - Vila

Jepet me qera vila trekatshe ne Peze te Vogel, ne nje zone te qete kodrinore, shume prane rruges kryesore.
Siperfaqe e tokes 1,500 m2 e ndare ne kopshte, oborr, parkim, ambiente per femije, barbeky, peme dekorative, peme frutore dhe vreshta. Trualli eshte i rrethuar me mur dhe kangjella hekuri, disponon uje 24 ore, ndricim, internet etj dhe ruhet me kamera.
Siperfaqe banimi  / Kat: 132.3 m2  × 2 Kate plus papafingo = 396 m2
Vila eshte e ndare ne dy hyrje me vete, nga  198 m2 secila siperfaqe ndertimi. Numeron gjithsej 10 dhoma, 4 tualete dhe ballkone ng ate dy krahet.
Gjendet e mobiluar dhe me punime te kohes fundit, me kuzhine, parket oxhaqe me dru, kondicionim dhe paisje bashkohore.

Cmimi i qerase: 1.000 euro / muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme