Detajet e prones

Jepet me qera vile 3-kateshe prane liqenit artificial te Tiranes - Tirane

 • IMG_9241
 • IMG_9245
 • IMG_9248
 • IMG_9253
 • IMG_9288

Property ID : TRR-0457-2176

Vile me qera - Vila

Jepet me qera vile 3-kateshe prane liqenit artificial te Tiranes

Vila ndodhet ne nje lagje tej mase te qete buze liqenit dhe ne krah te parkut te tiranes. Kjo prone ka sherbyer si residence e disa ambasadoreve te huaj. E sapo rinovuar (fasada, pishina, banjot, kondicionere etj).

Siperfaqja e nje kati eshte 140 m2

Ne total jane 11 ambjente te gjitha te kondicionuara dhe te mobiluara

5 tualete

5 dhoma gjumi

2 dhoma ngrenie

3 dhoma ndenje

1 play room

1 pishine

Oborr me siperfaqje 460 m2

Disa ambjente te tjera dhe facilitete qe ka vila:

 • Tarrace me pamje te mrekullueshme nga liqeni artificial.

 • Gjenerator automatik i qe mban me energji elektrike vilen

(ne rast se mungon energjia).

 • Uje 24 ore si dhe 5 mije litra rezerve.

 • Sistem kamerash ne gjithe cepat e prones.

 • Panel djellor per ngrohjen e ujit pa shpenzime elektrike.

 • Dhome garderobe.

 • Vaske me hidromasazh.

 • Ngrohje me oxhak, kondicioner dhe sobe pellet (ne varesi te ambjentit).

 • Vende parkimi (4 vende).

Cmimi i qerase 3500euro/muaj.TRR-0457-2176

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme