Detajet e prones

Jepet me qera zyre prane spitalit “Nene Tereza” - Tirane

  • 9d074850-e7ae-4605-992f-92b31ccf9983
  • 8535f85a-2867-469f-a1f8-48b2ed811d9e
  • d141618a-a06f-4a22-9f3c-28483391db1d

Property ID : TRR-0457-2094

Ambjent me qera, Dyqane me qera, Zyra me qera 1,200 Euro /muaji - Ambjente biznesi, zyra

Jepet me qera ambjent per zyra prane spitalit “Nene Tereza”.

Ne katin e dyte open space, lartesi 4m me siperfaqe 348 m2, me hipoteke njesi. Ka 2 tualete ku mund te shtohen dhe te tjera si keto dhe ambiente te tjera sherbimi.
Eshte me fasade xhami 3 kendore me drite natyrale 100m lineare.
Ka hyrje te vecante
Ndodhet ne nje kompleks pallatesh.
Eshte shume e pershtateshme per call center, zyra kompanish, qender mjeksore, laborator analizash, qender fitnesi, fizioterapie, aktivitet prodhues dhe per cdo lloj biznesi tjeter.
Ndodhet shume afer rruges kryesore(50m).
Ka nje lokacion te shkelqyer prane spitalit “ Nene Tereza” “Fakulteti Mjekesise”, “Ministrise Mbrojtjes”, “Shkolles bashkuar” ku ndodhen institucione te rendesishme shteterore dhe biznese elitare private.
Cmimi okazion 3.5 euro/m2 1200 euro
qera mujore ( neto)

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme