Detajet e prones

Objekt 6 kate per shitje , prane Inxhinieria e ndertimit . - Tirane

Property ID : TRS-0474-207293

Ambjent ne shitje, Shitje 2,000,000 Euro - Ambjente biznesi, Ndertese

Objekt 6 kate vile,rruga Artan Lenja prane Inxhinjeris se ndertimit .
Kati bodrum dhe kati i pare jane holle (te pa ndara)
Kati i dyte deri ne katin e 6 jane te ndara dhe cdo kate i paijsur me 3 tualete
Siperfaqa e truallit eshte 700m2.
Siperfaqa e bazes se ndertimit 230m2.
Siperfaqa e ndertimit 1500 m2 .

Trualli i lire 470 m2

Eshte e rrethuar , ka dy porta komunikimi , futet dhe autobuzi , fugona etje brenda ne oborr .

Eshte  pershtatshme per hotel, qender biznesi , zyra , shkolla private , klinika mjekesore  .Ka nje lokacion shume te mire, dhe te aksesueshem lehtesisht .

Cmimi 2.000.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme