Detajet e prones

Shiten 2 dyqane ne rrugen kryesore Don Bosko - Tirane

Property ID : TRS-0474-207626

Dyqane ne shitje - Dyqan

Shiten 2 dyqane 58.8 dhe 32.5.
siperfaqe Totale 91,3 m2
-Rruga kryesore Don Bosko, 50 m nga rruga kryesore.
Prane Vizion Plusit.
– Lartesia 4.5 m
– Te dy dyqanet i ndan nje mur dhe mund te bashkohen.
– Jane te pershtateshme per Klinike mjekesore, laborator, klinike dentare, zyra per sherbime te ndryshme biznesi.
– Cmimi per siperfaqen totale 91.3 m3, 1700 eur/m2( 155.210 euro)
– Shiten dhe vec e vec me cmim per secilen me 1900 euro/m2.
– Siperfaqia 58.8 ( 111.720 euro)
– Siperfaqia 32.5 m2 61.750 euro.TRS-0474-207626

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme