Detajet e prones

Shitet ambjent biznesi prane  Stadiumit Dinamo  - Tirane

Property ID : TRS-0474-2136

  2,700 Euro /m2 - Ambjente biznesi

Shitet ambjent biznesi prane Stadiumit Dinamo
* Siperfaqia 150,4 m2 .
*Me dokumenta te rregullta pronesie me hipoteke NJESI
*Ndodhet ne katin e dyte
Lartesia 4 m
*Pallat i ri me ashensor
*Lokacion i shkelqyer dhe pamje fantastike
*Zone shume e populluar dhe e kerkuar per biznese.
*Eshte shume e pershtateshme per:
*Klinike dhe laborator dentar
*Klinike dhe laborator mjekesor
*Laborator Analizash
*Qender estetike dhe fizioterapie
*Zyra kompanish
*Studio projektimi dhe sherbime te ndryshme.
*Mundesi e mire edhe per investim per tu dhene me qera.
Cmimi i shitjes: 2700 euro m2 ( 406.080 ) TRS-0474-2136

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme