Detajet e prones

Shitet apartament 1+1, dubleks prane viles “ GOLD” ne rrugen “Gjon Buzuku” - Tirane

  • cc66330b-efa1-4a6a-a074-91d652efa6ba
  • cc3c3578-3cef-46ba-b142-12d4bd584f06
  • aad4989f-d6c3-4323-a025-b9be13615f9f
  • 4a6e7a92-8abb-4de5-bba5-902bef3de609
  • 56e6cde1-fa55-43dd-b302-d83976119409
  • aad4989f-d6c3-4323-a025-b9be13615f9f
  • cc3c3578-3cef-46ba-b142-12d4bd584f06
  • cc66330b-efa1-4a6a-a074-91d652efa6ba

Property ID : TRS-0474-207679

Apartamente ne shitje 100,000 Euro - Apartamente 1+1

Shitet apartament 1+1, dubleks prane viles “ GOLD” ne rrugen “Gjon Buzuku”.
* I mobiluar shume mire me te gjitha te reja.
* Kati 0-ro eshte organizuar ne gatim ngrenie, ndenje,tualet me siperfaqe 16.40 m2
*kati i pare ( i dyti banim) 16.40 m2 dhe eshte
organizuar ne dhome gjumi per cift.
* Siperfaqia totale 32.80 m2.
* Ka funksion me shkalle te brendeshme.
* I pershtateshem per banim per cift ose per investim per dhenie me qera.
* Me hipoteke njesi.
Cmimi 100.000 euro.TRS-0474-207679

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme