Detajet e prones

Shitet Apartament 2+1, ne rreth-rrotullimi e Zogut te Zi, prane RING CENTER. - Tirane

 • 0b1ed026-87d3-46ad-aea8-6e509af22ae9
 • 2d4aedf9-416b-4696-8f4b-425b5c74a9f7
 • 5e586947-fa01-4603-b6b5-6907ccd3e1a2
 • 7fbce5c6-ed36-471a-91be-0fb5e3f5eb11
 • 8f8b2909-eb4a-4500-afbb-6afa9122f627
 • 805c8e28-974f-4117-9406-38ac1a7dd670
 • 6261c8d7-7762-4536-a6a5-99a18a0ad324
 • 562114da-8415-4fe9-8af8-698af9b264b4
 • 585259d8-0115-4f99-92ff-d22c91916e1f
 • 711568c5-e6b7-4016-82da-8e50b214a5ac
 • 779713b2-c32f-4ca6-ac35-d43c6b362c67
 • a70e21d0-cf24-4c7a-a9b4-814ad5daaebd
 • a9190e9f-f60f-46c7-8517-923b830a924c
 • adadc7ca-870a-4d83-b793-008b48acec69
 • bf65f530-86c4-4c41-83ae-86655215bb67
 • d3ee2211-6e10-4fe7-96c9-fa3af3c615a2
 • df2e8d93-e5d4-4726-a018-4ce2221b9ae8
 • f374cf97-0fdb-4b09-8074-72be063b32ad
 • 2b857a21-b4db-4e4b-b484-2da4df4767d9

Property ID : TRS-0474-2134

Apartamente ne shitje 135,000 Euro - Apartamente 2+1
110 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

*Shitet Apartament 2+1, ne rreth-rrotullimi e Zogut te Zi, prane RING CENTER.
*Pallat i ri me ashensor.
*Ndodhet ne katin e pare mbi dyqane, kati i dyte banim
* Siperfaqia e brendeshme(neto) me hipoteke 102.58 m2, me siperfaqet perbashketa 110 m2.
*Eshte organizuar ne :
*Koridor
*Soxhorno e madhe me parket
*2 Dhoma gjumi
*2Tualete
*Orientimi Lindje-veri-Perendim, ka diell vetem mbasdite nga Perendimi.
*Eshte shume e pershtateshme per Klinike dhe Laborator Dentar, zyra, Qender estetike dhe fizioterapie, banim, etj
*Eshte dhe nje mundesi shume e mire per investim, dhenie qeraje, AirBNB etj, pasi hyrja e pallatit (shkalla ) eshte nga
ne nje rruge shume kryesore.
* Lokacioni shume i aksesueshem me qendren dhe te gjitha bizneset dhe rruget kryesore te Tiranes.

*Mund te konvertohet dhe ne 3+1 ose ne dy apartamente  1+1  .
*Cmimi Okazion:    135.000 Euro  ( 1227 euro /m2 )
TRS-0474-2134

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme