Detajet e prones

Shitet apartament , te Ish Ekspozita ,Gjykata e rrethit te Tiranes . - Tirane

 • 3c864a20-5750-45ec-96e6-8b2b84bf2e47
 • 4f03b09f-e6bd-4e59-9cb8-5cc968458b5a
 • 5d93d5b2-2c86-4898-b2d0-4f879042cf71
 • 7e82dab5-f16f-44a3-ad73-8ae3c3323960
 • 68f91ca3-38a1-4adc-9afb-d0f6548133b8
 • 97aa79ab-d2ac-4de0-8665-59e71219f2c8
 • 614e1731-f3a1-4c78-922d-653371eb40c7
 • a27ace4f-1416-42d7-925a-ecc0f22dc3bf
 • b33872a4-88a1-45f6-a6bf-d45d6957671e
 • bf03f262-8f40-4c3f-8765-208b8cc372fb

Property ID : TRS-0474-207291

Apartamente ne shitje 1,450 Euro /m2 - Apartamente 1+1

Shitet apartament , te Ish Ekspozita ,Gjykata e rrethit te Tiranes .

Me siperfaqe 135 neto, bruto 145 m2.
Ndare ne dy apartamente 1+1 , i rikonstruktuar dhe i mobiluar shume mire.

Ndodhet ne katin e 6-te banim  , ne pallat me ashensor .

Me orjentim Jug-Lindje.

Aktualisht eshte e dhene me qera 800 euro ne muaj
Eshte shume mire per investim pasi ka nje lokacion shume te  mire ,  jepet kryesisht me qera per te huaj .

Shitet 1450 euro /m2 per sip bruto

Totali 210.250 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme