Detajet e prones

Shitet Hotel ne autostraden Tirane-Durres - Tirane

Property ID : TRS-0474-207560

Hotel ne shitje 950,000 Euro - Hotel

Shitet Hotel ne autostraden Tirane- Durres

Aktualisht eshte ne gjendje pune , i mobiluar shume mire .

-Me siperfaqe truallit 3250 m2.

-Sheshi i ndertimit 3250 m2

-Baza e ndertimit 350 m2

-Siperfaqa totale e ndertimit 1780 m2

-Truall i lire  2900 m2 , mbi kete siperfaqe trualli  eshte investuar  ne parkim makinash perpara hotelit,mbrapa , si pishine dhe ambjente qetesie , relaksi .
-5 kate, (1 kat nen tok per parkim makinash ).

– Recepsion
– Tualele femra,meshkuj ne katin e pare tek recepsioni
– Bar restorant
– kuzhine
– pishine dhe ambiente relaksi te gjelberuar
– Parkim para hotelit
– Parkim ne katin -1
-18 dhoma te rregullta, per cift, dy ose 3 persona me tualet secila
-3 swita,,tualet
– 3 dhoma, nga 1 dhome per cdo kat per magazinim carcafesh dhe paisje te hotelit

Ka lokacion te shkelqyer ,dhe pamje fantastike nga rruga kryesore.

Mund te shfrytezohet  me ndryshim destinacioni per godine biznesi multifunksionale per cdo lloj aktiviteti .

Disponon leje ndertimi , shfryezimi dhe dokumenta te rregullta hipotekore .

Cmimi i shitjes  950.000 euro TRS-0474-207560

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme