Detajet e prones

Shitet shtepi private 2 kate dhe rreth 3000m2 toke , ne Vore . - Tirane

Property ID : TRS-0474-207359

Vile ne shitje 220,000 Euro - Toka, Vila

Shitet shtepi private 2 kate dhe rreth 3000m2 toke , ne Vore .

Shtepia eshte e re ,prone e pershtatshme dhe per biznese te ndryshme.

Ka kondicione shume te mira.

Ndodhet 550 metra larg nga autostrada.

Cmimi 220 000€ total

Mundesi nderrimi me apartament/dyqan ne Tirane ,pranohet dhe automjet.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme