Detajet e prones

Shitet toke 7800 m2 ne Autostraden Tirane -Vore  - Tirane

Property ID : TRS-0474-207561

Toke ne shitje 60 Euro m2 

Shitet toke 7800 m2 ne Autostraden Tirane -Vore

Leja merret ne bashki vore.

Me kondicione  ndertimi

Koeficent shfrytezimi 20%

Intensitet o.4

Lartesi ne Kate 3

Lartesie ne metra 10

Eshte e pershtatshme per godina multifunksionale ,shërbime Tregtare dhe Biznesi te ndryshme .
Cmimi 60 euro/m2 TRS-0474-207561

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme