Detajet e prones

Shitet vile 2 kateshe te Vilat Gjermane - Tirane

Property ID : TRS-0474-2178

Vile ne shitje 340,000 Euro - Vila

*Shitet Vile.
đź“ŤVilat Gjermane
*Siperfaqe truallit 258.9
*2 Kateshe
*Baza e ndertimit, Kati 0-ro (i pari banim 98.2m2 siperfaqe e brendeshme + 30.4 m2 verande )
*Kati 2-te 98.2 m2 siperfaqe e brendeshme + 30.4 m2 verande
*Siperfaqja totale e ndertimit 256.8
*Trualli i lire 130,3 m2
*Secili kat eshte ndare ne 2 apartamente, total 4 apartamente te cilat jepen secila me vete me qera ku perfitohet nje qera 1000 euro ne muaj.
*Mundesi e mire per investim dhe per banim.
340.000 €uro TRS-0474-2178

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme