Detajet e prones

Shitet vile prane vilave Gjermane . - Tirane

 • 9
 • 11
 • 12
 • 15 - Copy
 • 93313d3b-f7d2-42b2-9a9f-f4760d177699
 • 219107ca-c064-432f-8e09-401f38d38282
 • 6094703c-b773-4756-9166-6e93aa89b328
 • b7d82991-ea67-4e38-bf09-3acfbc72b469
 • bdb9f438-73c4-4640-b716-801c3d900140
 • df255217-939d-4a81-9f3d-39646bbc73d2
 • e727d4b2-9a68-484e-bcdd-b070b94b2fb2
 • ee7dbcc9-5a43-435a-875c-12c0be790175

Property ID : TRS-0474-207290

Shitje, Vile ne shitje 360,000 Euro - Vila

-Shitet vile 3-kateshe me sip. trualli 379 m2 me certificate pronesie e rrethuar me mur, me porte me vete, me agrume, peme frutore dhe dekorative ne te siperfaqen e jashtme te truallit.
Sip. totale e ndertimit eshte 385 m2 prej te cilave:
Sip e katit nen tok 139.5 m2 I organizuar ne 1garazh, lavanderi, ambjent fitnesi, ping-pong, magazine per dru oxhaku etj.
Kati o (kati i pare banim ) me sip. 119 m2 qe eshte dhe baza e ndertimit  I organizuar ne sallon me oxhak, ambjent gatimi, ngrenie, 1 tualet te madh me dritare, dhome pushimi (verande) etj.
Kati  i pare (i dyte banim) papafingo me sip. 115 m2  dhe 11.5 m2 verand I organizuar ka dhome gjumi matrimoniale me tualet me vete dhe me dalje ne verande me pamje te gjelberuar, 2 dhoma gjumi te tjera me tualet te perbashket me hidromasazh.

Truall i  lire eshte 266 m2
Catia eshte me tjegulla, beton, hidroizolim, polisterol.Me sistem ngrohje-ftohje qendror ciller per te gjithe vilen.
Eshte me certifikate te rregullt pronesie dhe me leje ndertimi te rregullt leshuar me vendim te K.R.T.K me projekt me nje studio projektimi prestigjioze .
Disponojme dhe fotot qe nga fillimi kur eshte hedhur beton dhe hekuri dhe deri ne perfundim.
Ka qene gjithe kohes me qera nga perfaqesi diplomatike nga ambasada spanjolle,hollandeze,gjermane etje.
I zoti nuk ka banuar asnjehere ne kete vile qe kur eshte ndertuar .

Aktualishte eshte dhene me qera nga  nje perfaqesi tjeter ambasade 2000 euro /muaji .
Cmimi i shitjes  nga 480.000 euro behet 360.000 euro  Okazion deri ne daten 31.12.2021 per shkak te rivleresimit . Eshte nje mundesi shume e mire per investim.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme