Detajet e prones

Shitet zyre prane spitalit “Nene Tereza” - Tirane

  • d141618a-a06f-4a22-9f3c-28483391db1d
  • 8535f85a-2867-469f-a1f8-48b2ed811d9e
  • 212cf077-78e7-4d67-a0e8-44b128eab06c
  • cbd3bb37-8789-48d3-ac87-de858f328b4a
  • d141618a-a06f-4a22-9f3c-28483391db1d
  • f00543d6-a30e-461f-9690-b3e0fbac081d

Property ID : TRS-0474-207361

Ambjent ne shitje, Zyra ne shitje 824 Euro m2 - Ambjente biznesi, Dyqan, zyra

Shitet.
Ambient per zyra ne katin e dyte.
Eshte open space, ka lartesi 4m me siperfaqe 348 m2, me hipoteke njesi. Ka 2 tualete ku mund te shtohen dhe te tjera si keto dhe ambiente te tjera sherbimi.
Eshte me fasade xhami 3 kendore me drite natyrale 100m lineare.
Ka hyrje te vecante, pavarisht se eshte kati i dyte funksionin e ka nga kati i pare dhe nuk ka lidhje me ashensorin dhe banoret e pallatit .
Ndodhet ne nje kompleks pallatesh.
Eshte shume e pershtateshme per call center, zyra kompanish, qender mjeksore, laborator analizash, qender fitnesi, fizioterapie, aktivitet prodhues dhe per cdo lloj biznesi tjeter.
Ndodhet shume afer rruges kryesore(50m).
Ka nje lokacion te shkelqyer prane spitalit “ Nene Tereza” “Fakulteti Mjekesise”, “Ministrise Mbrojtjes”, “Shkolles bashkuar” ku ndodhen institucione te rendesishme shteterore dhe biznese elitare private.
Cmimi okazion:
35.000.000 leke te reja
824.3  euro/m2 ,
286.885 euro
Cmimi i shtetit ( referenca e zones eshte me 1150 euro/m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme