Detajet e prones

Shitet zyre prane spitalit “Nene Tereza” – Tirane - Tirane

  • 01eb59ba-397f-43c3-83b0-2d31a4fc3f27
  • 5e735a70-8600-4015-afbc-ebc8e00544e2
  • 32bb6731-e75a-4a49-a9e8-a76a30ecfc98
  • 6022399d-8460-42ea-bee3-4ad187df10cc
  • bcc45c69-88b4-4073-81fa-5f609f8c4420
  • f2b4a70d-136a-478f-b668-b4e1d0b3df03

Property ID : TRS-0474-207362

Ambjent ne shitje, Dyqane ne shitje, Zyra ne shitje 495 Euro m2 - Ambjente biznesi, Dyqan, zyra

Shitet.
Ambient per zyre ne katin e dyte.

Eshte open space, ka lartesi 2.60 m, me siperfaqe 314 m2, me hipoteke njesi.
Ka dhe nje verande me siperfaqe extra  45 m2.

Siperfaqa totale 359 m2 .
Ka 4 tualete ku mund te shtohen dhe te tjera si keto dhe ambiente te tjera sherbimi.
Ka hyrje te vecante, pavarisht se eshte kati i dyte funksionin e ka nga kati i pare dhe nuk ka lidhje me ashensorin dhe banoret e pallatit .
Ndodhet ne nje kompleks pallatesh.
Eshte shume e pershtateshme per call center, zyra kompanish, qender mjeksore, laborator analizash, qender fitnesi, fizioterapie, aktivitet prodhues dhe per cdo lloj biznesi tjeter.
Ndodhet shume afer rruges kryesore(50m).
Ka nje lokacion te shkelqyer prane spitalit “ Nene Tereza” “Fakulteti Mjekesise”, “Ministrise Mbrojtjes”, “Shkolles bashkuar” ku ndodhen institucione te rendesishme shteterore dhe biznese elitare private.
Cmimi okazion:

Vetem per siperfqan ne hipotek

19.800.000 leke te reja

495.9 euro/m2 ,
155.737.7  euro

Cmimi i shtetit ( referenca e zones eshte me 1150 euro/m2)

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme