Detajet e prones

TRR-0118-791 Jepet me qera vile 2 kateshe tek rruga e Kavajes - Tirane

Property ID : TRR-0118-791

Qera 5,000 Euro muaji - Vila

Jepet me qera vile 2 kateshe tek rruga e Kavajes
ka nje siperfaqe trualli 309 m2.
Siperfaqe ndertimi 70 m2 secili kat.
Eshte i rrethuar,ka oborr me lulishte dhe vend parkimi.
Ndodhet ne nje zone te frekuentuar gjate gjithe kohes dhe afer institucioneve.
Cmimi 5000 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme