Detajet e prones

TRR-0218-797 Jepet me qera ambient ne qender te Bllokut - Tirane

Property ID : TRR-0218-797

Qera 20 Euro m2 - zyra

Jepet me qera ambient ne qender te Bllokut
Ndodhet ne katin e 3 -pallat i ri
Ka nje siperfaqe prej 90m2
Pallati eshte me ashensor dhe administrim
Ka pamje nga ish vila Enverit
Eshte e areduar per zyra
Cmimi 20 euro /m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme