Detajet e prones

TRS-0218-860 Shitet hotel ne Kombinat. - Tirane

Property ID : TRS-0218-860

Shitje 700,000 Euro - Hotel

Shitet hotel ne Kombinat.
Hoteli eshte 3 kate
Kati I pare 1 eshte bar–restorant.
Kati I 2 dhe I 3 jane te organizuar ne dhoma gjumi.
Cdo kat ka nje siperfaqe prej 150 m2
Ne total jane 450 m2 ndertim
Hoteli ka ne total 11 dhoma
Cmimi 700.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme