Detajet e prones

TRR-0218-800 Jepen zyra me qera ne Bllok - Tirane

  • 5
  • 6
  • 7
  • 10

Property ID : TRR-0218-800

Qera 2,000 Euro muaji - zyra

Jepen zyra me qera ne Bllok
Ndodhen ne katin e 2
Jane ne total 200 m2
Ka kater ambiente dhe 2 tualete,1 sallon
Kane pamje nga kuvendi
Cmimi 2000 euro/muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme