Detajet e prones

TRR-0318-804 Jepet me qera ambient pas Europianit

Property ID : TRR-0318-804

  450 Euro muaji 

Jepet me qera ambient pas Europianit
Ndodhet ne nje zone strategjike.
Ka akses nga Europiani,21 Dhjetori ,Myslym Shyri dhe Rr.Kavajes
Ambienti ka nje siperfaqe prej 131m2
Ka dhe kend kuzhine
Ka nje oborr per te krijuar ambiente shlodhese
Ka hapesire per te parkuar 3-4 makina
Ndodhet ne nje zone te qete
Eshte e pershtatshme per zyra dhe Call-Center
Cmimi 450 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme