Detajet e prones

TRR-0318-809 Jepet me qera dyqan ne qender te Bllokut - Tirane

Property ID : TRR-0318-809

Qera 4,000 Euro muaji - Dyqan

Jepet me qera dyqan ne qender te Bllokut
Dyqani ndodhet buze rruge
Ka nje siperfaqe prej 70 m2.
Momentalisht eshte me qera dhe kontrata mbaron ne fund te vitit 2018
Eshte mjaft e pershtatshme per banke,agjenci turistike,telekomunikacione,sherbime sigurimi etj.
Cmimi : 4000 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme