Detajet e prones

TRR-0318-810 Jepet me qera gasionere tek shkolla Pjeter Budi - Tirane

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Property ID : TRR-0318-810

Qera 270 Euro muaji 

Jepet me qera gasionere tek shkolla Pjeter Budi
Eshte ne katin e 5 dhe te fundit
ka nje siperfaqe prej 40 m2
Eshte totalisht e mobiluar
cmimi 270 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme