Detajet e prones

TRR-0318-815 Jepet vile 3-kateshe me qera midis Vilave Gjermane dhe Rezidences Amerikane - Tirane

Property ID : TRR-0318-815

Qera 1,700 Euro muaji - Vila

Jepet vile 3-kateshe me qera midis Vilave Gjermane dhe Rezidences Amerikane
Vila ka truall prej 1000 m2
Kati i pare 140 m2
Kati i dyte 140m2
Kati i trete 140m2
Papafingo 40m2
Siperfaqe totale ndertimi 460m2
Ngrohje qendrore kaldaje.
Çdo dhomë ka kondicioner.
Ujë të ngrohtë me panele diellore.
Gjenerator automatik.
Parkim I garantuar deri ne 3 mjete brenda, plus hapësira buzë trotuarit.
Eshte e përshtatshme për banesë rezidenciale por edhe për zyra biznesi apo shoqata
Cmimi 1700 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme