Detajet e prones

TRR-0418-230 Jepet dyqan me qera te Ali Demi. - Tirane

  • 1808-150x150
  • 2409-150x150
  • 3343-150x150

Property ID : TRR-0418-230

Qera 1,000 Euro muaji - Dyqan

Jepet dyqan me qera te Ali Demi.
Ka nje siperfaqe prej 64 m2.
Ndodhet prane fushes se Ali Demi.
Buze rruges kryesore,ne mes te nje kryqesimi.
Ka fasade 3-kendore .
Nga rruga kryesore eshte 7 m fasade xhami,me dy qepena
Anesore ka 9.5 m fasade dhe nga pas 3.5 m
Ka kondicionim qendror silencioz,aspirim ,ndricim shum te mire, dy tualete dhe vend per magazinim malli. Eshte projektuar per tu ndare ne dy biznese te ndryshme
Eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti ,bar-kafe,bank,Exhange ,sherbime telekomunikacioni,zyra sherbimi OSSHE ,UKT.
Ne projekt eshte parashikuar qe mund te ndahen ne 2 dyqane ose ne 1 te vetem
Nese ndahet ne 2 dyqane jane hapesira nga 23.22 m2 dhe tjetri 40,28 m2.
Ka punime teper cilesore dhe projekt bashkohor.
Cmimi 1000euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme