Detajet e prones

TRR-0418-820 Jepet me qera apartament 3+1 prane 21 dhjetorit, - Tirane

Property ID : TRR-0418-820

Qera 400 Euro muaji - Apartamente 3+1
152 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 3+1 prane 21 dhjetorit,
Ka nje sip. 152 m2 dhe ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Ofrohet pa mobilim, vetem me pjesen e raftit dhe kendin e gatimit. Ne dhomen e ndenjes ka kondicioner.
Orientimi eshte Perendim-Veri-Lindje.
Momentalisht eshte dhene me qera per zyra per call-center.
Cmimi 400euro leke/muaj.
Lirohet me 1 prill 2018

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme