Detajet e prones

TRR-0418-823 Jeper vile me qera te kompleksi kolombo Teg - Tirane

 • 1
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 9
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36

Property ID : TRR-0418-823

Qera 2,500 Euro muaji - Vila

Jeper vile me qera te kompleksi kolombo Teg
Eshte vile 3 kateshe
Ka nje siperfaqe trualli prej 400m2
Siperfaqe e brendshme 280m2
Eshte totalisht e mobiluar modern te 3 katet,me parket , sistem ngrohje ,kati i pare ka oxhak.
eshte e paisur me hipoteke
Ka oborr,dy garazhe dhe nje magazine foto nr.1563
kati i pare eshte i organizuar ne soxhorno, sallon tualet
kati i dyte eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete ,dhe nje zyre
kati i trete eshte i organizuar ne soxhorno,1 dhome gjumi dhe 1 tualet
cmimi 2500 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme