Detajet e prones

TRR-0418-824 Jepet me qera godine 5 kateshe ne Sauk - Tirane

Property ID : TRR-0418-824

Qera 4,000 Euro 1000 - Ambjente biznesi

Jepet me qera godine 5 kateshe ne Sauk
Ndodhet buze rruge vetem 10 min nga qendra e Tiranes
4kate mbi toke
1kat nen toke
Siperfaqe totale 1000m2
Sipefaqe e shfrytezueshme 800m2
Secili kat 160m2
Hapesira e cdo kati eshte e pandare dhe cdo kat ka 2 tualetet .Ne krahun e objektit eshte nje korsi rruge e dedikuar per parking,pervec kesaj ka dhe hapesire parkingu brenda oborrit te objektit.
Objekti eshte ndertim i ri dhe eshte shume i pershtatshem per zyra dhe dyqane,fondacione,qendra biznesietj.Pajisur me ashensor.
Cmimi i qerase 4000euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme