Detajet e prones

TRR-0418-830 Jepet me qera ambient ne qender te Tiranes perball Tajvanit - Tirane

Property ID : TRR-0418-830

Qera 700 Euro muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambient ne qender te Tiranes perball Tajvanit
Ka hyrje kryesore nga tajvani dhe me hyrje tjeter nga mbrapa
Eshte i organizuar ne : 2 dhoma,tualet dhe koridor.
Ka nje lartesi prej 3.5 m ,Ka nje siperfaqe prej 76 m2.
Ambjenti ndodhet ne katin e 2-te
Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe prane institucioneve me te rendesishme.
Eshte mjaft i pershtatshem per ambjent biznesi si: zyra,noteri,qender shendetesore,gjithashtu mund te kthehet dhe hotel ditore me nje pagese 50 euro nata.
Cmimi 700 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme