Detajet e prones

TRR-0419-1435 Jepet me qera ambjent –bodrum ne bllok , ne nje pozicion shum te mire , prane vesa center - Tirane

 • 14
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Property ID : TRR-0419-1435

Dyqane me qera 1,000 Euro muaji 
197 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera ambjent –bodrum ne bllok , ne nje pozicion shum te mire , prane vesa center 
Ka nje siperfaqe prej 197 m2
Me hipoteke njesi
Ka nje lartesi prej 2.70 m2
Eshte ne gjendje te shkelqyer , pa lageshtire, punime teper cilesore
Ka arjim dhe dritare me hapje , per ndricim natyral
Ka dy tualete.
Eshte e pershtatshme per magazine per mallra cilesore , palester , shtyp shkronje , depo farmaceutike
Eshte buze rruge , e pershtatshme per aktivitete te ndryshme
Cmimi i qerase 1000 euro/ muaji neto

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme