Detajet e prones

TRR-0419-1451 Jepet me qera aparament 3+1 ndodhet ne bllok prane LSI - Tirane

  • 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRR-0419-1451

Apartamente me qera 800 Euro muaji - Apartamente 3+1
142 m2 3 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera aparament 3+1 ndodhet ne bllok prane LSI
Ka nje siperfaqe prej 142 m2
Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor
Orientim hig lindje , me diell gjate gjithe kohes dhe pamje fanastike.
Eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete njeri prej tyre me dritare , dy ballkone qe rrethojne apartamentin
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar shum mire , totalisht me parket
Cmimi i qerase 800 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme