Detajet e prones

TRR-0518-839 Jepet apartament me qera 2+1 ne rrugen e Elbasanit , ne sauk - Tirane

  • 18
  • 22
  • 23
  • 10
  • 12
  • 14
  • 16
  • 17

Property ID : TRR-0518-839

Apartamente me qera, Qera 300 Euro muaji - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet apartament me qera 2+1 ne Sauk.
Ka nje siperfaqe prej 100 m2
Ndodhet ne katin e dyte
Eshte e organizuar ne dhome ndenje , ngrenie , dy dhoma gjumi, tualet , ballkon
Eshte totalisht e mobiluar
Ka dhe parkim
Ka pamje nga mbrapa jo nga rruga
Cmimi 300 euro/ muaji

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme