Detajet e prones

TRR-0518-847 Jepet dyqan me qera tek pallati me shigjeta. - Tirane

  • 3
  • 2

Property ID : TRR-0518-847

Dyqane me qera 460 Euro - Dyqan
65 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet dyqan me qera tek pallati me shigjeta.
Dyqani ka nje siperfaqe prej 65 m²
Eshte me fasad xhami dhe ka mundesi per reklamimin e biznesit.
Ambjenti eshte i pershtatshem per nje shumllojshmeri biznesesh.
Cmimi i qerase 460 euro / muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme