Detajet e prones

TRR-0518-852 Jepet parukeri me qera tek blloku vasil shanto perball Universitetit Europian. - Tirane

  • 1
  • 3
  • 6

Property ID : TRR-0518-852

Qera 600 Euro muaji - Ambjente biznesi

Jepet parukeri me qera tek blloku vasil shanto perball Universitetit Europian.
Ka nje siperfaqe prej 107 m2 , eshte me dy kate
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 85 m2
Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 22 m2 mund te perdoret dhe si dyqan me vete si pershembull parfumeri,kozmetike etj
Ne katin e pare ndodhen sherbimet, ndersa kati i dyte eshte per shitje te produkteve te bukurise .
Salloni i bukurise eshte i kompletuar ne gjendje pune per sherbimet :Parukeri,estetike,stilime,thonj me xhel,pedikyr,manykyr,sauna.
Eshte biznes 10 vjecar me klientel te rregullt.
Cmimi 600 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme