Detajet e prones

TRR-0518-854 Jepet me qera shtepi private Tek rruga Bardhyl - Tirane

 • 16
 • 18
 • 19
 • 20
 • 26
 • 27
 • 8ffd672d-84f1-4fdf-9a9b-cabdf7b85aba
 • 250e3f51-2563-43eb-b6aa-4e9c1a38ca40
 • 99430ad1-e948-49de-8ca5-e817f92b20b1
 • d21c0df3-8377-4cf8-9982-7a92cc294a82
 • df6aaefc-4fb1-4ca5-bb81-6148221c368c

Property ID : TRR-0518-854

Qera - Vila
101 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera shtepi private Tek rruga Bardhyl prane oslo dhe tregut fruta  perimeve . 
-Ka nje siperfaqe prej 101 m2
-Eshte e organizuar ne kend gatimi dhe ngrenie me vete  ,soxhorno e madhe  me dy vende ndenjie e cila  mund te pershtatet dhe per flejtje .

-Ka 1 dhome  gjumi me krevat dopio .

-Ka tualet me dritare .
-Shtepia ka oborr ku mund te parkohet nje makine e vogel ose mund te perdoret per sherbime te ndryshme pasi eshte e siguruar me porte kryesore .
-Shtepia eshte totalisht e mobiluar .

 

Cmimi 30.000 leke 

 

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme