Detajet e prones

TRR-0518-857 Jepet me qera objekt dy katesh ne Laprak - Tirane

Property ID : TRR-0518-857

Qera 1,400 Euro muaji - Magazine

Jepet me qera objekt dy katesh ne Laprak
Ka nje siperfaqe prej 280 m 2
Secili kat ka nje siperfaqe prej 140 m2
Objekti eshte i rrethuar dhe me parkim me pagese.
Jepet me qera e gjitha bashke , por dhe vec e vec
Cmimi i qerase per gjithe objektin eshte
Kati i pare eshte i ndare ne dy dyqane me nje siperfaqe prej 70 m2 secili
Cmimi i qerase per secilin 60000 leke
Kati i dyte ka shkalle me vete dhe ka cmim qeraje 70000 leke
Ka nje lartesi prej 3.5 m
Ka fasade 12 m2
Eshte e pershtateshme per zyra, klinike mjekesore, dentare,call center,laborator analizash,banke.
Ndodhet ne nje vend shume te qete
cmimi 1400 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme