Detajet e prones

TRR-0518-859 Jepet apartament me qera 1+1 per zyra tek Rruga “Bardhok Bibo” prane 15 kateshit - Tirane

 • 12
 • 11
 • 10
 • 7
 • 6
 • 5_Copy1
 • 5
 • 4_Copy1
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Property ID : TRR-0518-859

Apartamente me qera 400 Euro muaji - Ambjente biznesi
65 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

-Jepet apartament 1+1 me qera per zyra  tek Rruga “Bardhok Bibo” prane 15 kateshit
Me siperfaqe 65 m2 .
Eshte e organizuar ne korridor,tualet , aneks gatimi, soxhorno ndenje dhe ngrenje , dhome gjumi.
Eshte e mobiluar totalisht.
Ndodhet ne katin e pare,pallat egzistues e rikonstruktuar totalisht. Punime cilesore.
Kondicionere
Buze rruges Bardhok Biba e rikonstruktuar nga Bashkia me trotuar dhe ndricim.
Nje dhome mund te perdoret dhe si zyre me vete  pasi eshte e vecuar nga pjesa tjeter ,  ka mundesi per reklamim.
Cmimi 400 euro/muaji

 

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme