Detajet e prones

TRR-0518-864 Jepet me Qera vile 3 kateshe tek kthesa e Kamzes - Tirane

Property ID : TRR-0518-864

Qera 1,000 Euro muaji - Vila

Jepet me Qera vile 3 kateshe tek kthesa e Kamzes
Ka nje siperfaqe baze ndertimi prej 90 m2
nje siperfaqe totale ndertimi prej 275 m2
ka nje truall me siperfaqe 400m2
Cdo kat eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi,1 soxhorno
kuzhine me vete dhe nje tualet.
Cmimi 1000 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme