Detajet e prones

TRR-0618-1007 Jepet zyre me qera te Gjykata e Rrethit Tirane - Tirane

  • 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Property ID : TRR-0618-1007

Qera 400 Euro muaji - zyra
60  m21 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet zyre me qera te gjykata e rrethit tirane
Ka nje siperfaqe prej 60 m2
Ne kushte shum te mira
Jepet bosh
Hapesire e ndare ne 3 ambjente , mund te dalin 3 zyra me vete
Mund te merret dhe me ndarje qeraje
Eshte e pershtatshme per zyre avokatie, noteriale, studio ligjore etj
Ka mundesi reklame ne fasaden kryesore.
Cmimi 60000 milek/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme