Detajet e prones

TRR-0618-1019 Jepen me qera objekt 4 katesh buze rruge kryesore ne unazen e re. - Tirane

Property ID : TRR-0618-1019

Qera 5,550 Euro muaji - Ambjente biznesi

Jepen me qera objekt 4 katesh buze rruge kryesore ne unazen e re.
Ka nje siperfaqe prej 1110 m2
Kati nen toke parkim
kati nen toke per sherbime
kati i pare dhe i dyte komunikojne me njeri tjetrin
Ka 25 m2 fasade buze rruge
Eshte e pershtatshme per market, kompeleks,call center
Cmimi 5550 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme