Detajet e prones

TRR-0618-1028 Jepet me qera dyqan te ish parku i autobuzave - Tirane

Property ID : TRR-0618-1028

Dyqane me qera 198 Euro muaji - Dyqan
28 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan te ish parku i autobuzave
Ka siperfaqe prej 28 m2
Ndodhet ne katin e pare
Pamje dy kendore me dy fasada xhami.
Ka dhe 5 m2 verande
E pershtatshem per zyra, sherbime etj .
Cmimi 198 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme