Detajet e prones

TRR-0618-1047 Jepet apartament me qera 2+1 te Rruga Gjike Kuqali - Tirane

Property ID : TRR-0618-1047

Apartamente me qera 400 Euro muaji - Apartamente 2+1
110 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet apartament me qera 2+1 te Rruga Gjike Kuqali 
Ka nje siperfaqe prej 110 m2
Ndodhet ne katin e pare
Eshte e organizuar ne 2 Dhoma Gjumi , 2 Banjo, 1 Soxhiorno te madhe , i guzhine e madhe , 1 Guzhine me te gjitha paisje
Kopesht me ballkonate , eshte i mobiluar dhe i kompletuar,me oborr me kopesht si shtepi private dhe kondicionere ne cdo dhome
Qeraja 400 euro/ muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme