Detajet e prones

TRR-0618-1049 Jepen me qera 4 ambjente te bulevardi gjergj fishta - Tirane

Property ID : TRR-0618-1049

Qera 8 Euro m2 - Ambjente biznesi
748,64 m2  Shto ne liste Printo

Jepen me qera 4 ambjente te  bulevardi gjergj fishta
Kane nje siperfaqe prej 748, 64 m2
Perkatesisht ndoshen ne katin 3, 4 , 5 , 6
Secila ka nje siperfaqe 187,16 m2
Kane funksionuar si call center gjithmone te 4 ambjentet
Ambjentet kane ashensor te dedikuar dhe mundesi parkimi
Qendra ofron sherbime dhe menaxhim cilesor te ambjenteve te perbashketa
Cmimi 8 euro / m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme