Detajet e prones

TRR-0618-1049 Jepet zyre me qera te bulevardi gjergj Fishta - Tirane

  • 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Property ID : TRR-0618-1049

Qera 600 Euro muaji - zyra
97 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet zyre me qera  te bulevardi gjergj Fishta
Ka nje siperfaqe prej 97.00 m2
Ndodhet ne katin e 5
Ambjenti ka pozicon te favorshem dhe diell natyral shum te mire
Ka sistem kondicionimi bashkohor dhe grila elektrike automatike per dritaret si dhe ndricim LED
Cmimi 600 euro / muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme