Detajet e prones

TRR-0618-1061 Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen myslym shyri - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Property ID : TRR-0618-1061

Qera 350 Euro muaji - Apartamente 1+1

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen myslym shyri
Ka nje siperfaqe prej 80 m2 foto nr.1747
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues , por eshte e rikonstruktuar totalisht
Eshte i organizur ne soxhorno , ambjent gatimi , dhome gjumi , nje tualet dhe nje ambjent per lavatricen dhe dushin,ballkoni ka dhe tenden . , Ka nje kondicioner ne soxhorno.
Orientim nga lindja.
Eshte totalisht i mobiluar me mobilim te ri ne qese
Preferohen te huaj , cifte te reja dhe familjare.
Cmimi  i qerase 350 euro / muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme