Detajet e prones

TRR-0618-1065 Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga e kavajes - Tirane

  • 8
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRR-0618-1065

Apartamente me qera, Qera 450 Euro muaji - Apartamente 2+1
85 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga e kavajes , prane spitalit Gjerman
Ka nje siperfaqe prej 85 m2 gjithashu dhe nje verande 100 m2 qe ofron nje pamje te mbrekullueshme te qytet
Ndodhet me katin e 8 te nje pallati te ri
Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , tualeti dhe veranda
Eshte totalisht i arreduar ne menyre bashkohore
Cmimi 450 euro / muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme